דילמה אישית

אני יוצאת עם מישהו. הוא באמת מקסים ולטעמי, מבחינת מראה, מבחינה אקדמית. הוא גם מזל דלי  ואפילו בעל אזרחות נוספת, מערב אירופאית. כמו תמיד אני נמשכת לבחורים קרירים (לא בכוונה , אלא שזה טבעם), קצת אדישים, בעלי מערך רגשי ילדותי משהו, או לפחות סובלימטיבי.   הוא תמיד משלם עלי במסעדות, הוא גורם לי לחייך. וגם אני גורמת לו. אבל התחושה שחסרה צפיפות רגשית עשירה יותר. וכמובן החלק הפיזי די נעדר, כי נוח לי יותר עם בחורים לא מיניים . תמיד אעדיף בחורים שלא רואים את הנשיות שלי. או הארוטיקה שלי.  וזה קשה . אני לא יודעת מה נכון. אני מרגישה שזה טוב, ואולי עם המערכת הרגשית המשונה שלי, זה באמת טוב. אבל מובן שהוא לא רואה אותי, לפחות לא לגמרי. ואולי זה עדיף. אולי. בחור שאני יכולה לדבר אתו על מתמטיקה ועל ספרי מד"ב ועל ספרות, ועל חולצות ירוקות ולהנהן לשירי נירוואנה. וזה נחמד. אבל קצת להתעלם מהבעיה (רמז: אני הבעיה), לא? 

נזכרתי , להבדיל , שטי.אס אליוט היה נשוי לאיזו אישה רגילה.  ווירג'ניה וולף, וובכן היא הייתה מאוהבת באיזו אישה אחרת. אולי יש אנשים, שהתסבוכת הפנימית שלהם היא כזו, שעדיף שמערכת היחסים תעקוף ולא תתמודד איתה.  ובחור שגורם לי לחייך, לי, בחורה אנטי חייכנית בעליל, שמצחיק אותי, וובכן זה מגניב. אני צריכה לברך על הקשר הזה, שעדיין בחיתוליו.   ולהפסיק לבכות אחת בשבוע, מתוך כמיהה רגשית שלעולם אין לה מנחם. לעולם.

אני פשוט מוזרה מדי בכדי שאזכה למערכת יחסים שיש בה גם אהבה מדהימה ומטאפיזית גם רגש מושלם וגם סקס מפעים וגם הכל והכל. אני מורכבת מדי, יצאתי מהסרט על הנסיך עם הסוס. מה שאני צריכה זה בחור שיהיה לי באמת טוב אתו, שאוכל לבנות אתו בית.  ויגרום לי לחייך . אני לא זקוקה לאדם שיגרום לי להתרגש, גם ככה המערכת הרגשית שלי כורעת מעומס . למעשה אני לא רוצה להתרגש במידה השבועית בה אני מתרגשת. אני יכולה להתרגש משיר שאני קוראת,  מעץ שרוכן נגד הרוח, מתרגיל שהסתבך .  הכל מרגש ומסבך אותי. הכל מפגיז אותי במידע. כשאני חוזרת לחיקו של בנזוגי אני צריכה רגיעה, עידון, משב רוח צונן (במקרה הזה, בריטי). 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s