ביאור. ונסיגה

ויתרתי על אהבה מהרבה מאוד סיבות. הויתור לא מודע. ולא נשלט. אם היה נשלט, הייתי שולטת בהחלטה הנגדית, ותובעת אותה מעצמי . אבל אין כזו. כי ויתרתי על אהבה. זה ויתור ארוך ואיטי. שמתחיל בי ונגמר – ברצון לחיות.

הטעם שלי נוקשה ומוגדר באוכל.  אני אוהבת אותה מנה בכל מסעדה. אותו הרכב בדיוק. בסושי זו תמיד אותה הקומבינציה (סלמון ואבוקדו, קונוס, כמה מאקי עם בטטה או מלפפון, אולי ספייסי טונה).  בפסטה, אותו הרוטב. ובאהבה,  בחור עם אייקיו חריג,  כשרון חזק למדעים מדויקים שנהדף בנטיות לכתיבה.  כשרון עצום לשפה ומספרים והלך חשיבה אנליטי וקריר. וכמובן, קורטוב של אנדרוגיניות. ואדישות . מידה הגונה של א-מיניות. זה תמיד השילוב המדויק הזה שמפיל אותי.  אנדרוגיניות היא סוג של סכסוך פנימי, שרק נפש נשית מכילה: השניות הנשית. תמיד יהיה להם את זה. וכשידברו, פתאום, ככה , אנשים יחדלו לעשות מה שהם עושים בד"כ, ויקשיבו. והם ידברו ביוהרה שמתכסה צניעות, אבל לא ישאירו ספק:  מאוהבים בעצמם, מרוכזים בעצמם.  אדישים לחומר ואליליו ברי החלוף. מלטפים את עולם המהויות האפלטוני, לא בלי להסתכסך . נזירים רגישים, כותבים מחוננים. מושאי האהבה . ואין לי כוח . אין לי יותר כוח לאנשים מהסוג הזה . ולכן ויתרתי .   ויתרתי. רוצה חיים. רוצה לחזור בערב למישהו מחייך .  טוב לב .שפוי.  שפיות היא מעלה מבורכת.

 מצאתי אדם כזה. ואנחנו יחד חודש וחצי. ופתאום אני מתחילה לראות שיש עוד עולם, עולמם של אנשים מוצלחים וחכמים שמונעים לא מאגו .  שיש בהם צניעות כמעלה טבעית. שיש בהם מתינות מפני שהם מסוגלים לראות גווני ביניים. לא רק קצוות. ולכן הם גם מסוגלים לראות אותי.  אני קצת מופתעת, כי תחת המבט הזה, גם אני רואה פתאום אותי. על זה לא חשבתי.  זה בעיקר מסקרן, גורם לרצות לצאת לרגע מהמגרש שלי, ההיררכי , שכל כולו מאזן על מאזן.  ולנסות.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s