גברים יצורים משעממים. אחרי שהצלחתי להשתכנע באמיתה הזו, הם החלו זוחלים רבים וצרים עלי.  הבחור שאני "יוצאת אתו" אחת לשבוע, התחיל לדבר על תשוקתו לילדים ומיסוד. בחור אחר, פיסיקאי ג'ינג'י עדין , נזכר פתאום, אחח ,אחרי שנה להזמין אותי לצאת (למה לא בעוד כמה עשרות שנים? כשהשיניים יתחלפו בטוטבות).


מרומנטיקנית ללא תקנה עברתי בשעה רעה וברוכה לפוסט-רומנטיקה. עם האפיזודה מן התופת  של דנטה בשנה וחצי האחרונה, סיימתי עם אהבה. לא רוצה.  יציבות, טבעות , זה כן. עם אהבה סיימתי. אלרגית . כמו לקטוז, אהבה זו רק צרות.

-ומה הקטע עם הריימונד קארבר הזה? קראתי את  what we talk about when we talk about love  וניסיתי להבין – מה,  אולי הוא תסריטאי? כל שורה שניה, said the boy, said the girl.  חשבתי שזה תסקיט לספור. אבל לא, זה הדבר האמיתי. 


-גם מה הקטע עם יונה וולך הזאת? מצטערת, קראתי את השירים שלה, משוררת דרג ג'.  לא מוכשרת במיוחד. דימויים מעייפים, כתיבה סתומה ומגובבת, פרובוקציות שלא במקומן. וואטס דה פאקינג דיל? לא מצליחה להבין. overrated נורא. עוד כמה שנים, היא תישכח.


– ומה הקטע עם סקס? לא ברור. תמצית: שני אנשים מתפשטים , מתפלשים זה בזה, גונחים, צונחים ולא מצליחים להרדם.


שניים נפגשים ועד מהרה לא יכולים להחזיק מעמד ולהתפשט באי אילו תירוצים, להיכנס למקום מקורה (רצוי מיטה) להתחכך ולהשתחל אחד אל תוך פתחי השני ,כמו חלקים של אותו צעצוע. ואז, נעים מרעימים קולות, ולאחר זמן – תם הטקס . וזה הענין שמניע את בני האדם.  טקס רוטיני , צפוי, לא נשלט וגם לא מאוד מעניין.  כמה חיוכים, מבטים רבי משמעות, הומור מרומז ולא מרומז, סרים למרות הכוח הארוטי?  קצר טווח, אין לעמוד בפניו, ואין להבין למה .  


מי שינסה להסביר למה סקס זה הדבר , לא ממש יצליח. אולי אחת הסיבות שמשתדלים לדחות את ההשכלה המינית לראשית שנות העשרה ,מביך מדי להודות למה כולם נופלים נשכבים.  אולי כל העסק מביך מדי אבל כל המבוגרים עבדים להתגוששות העירומה . חוש הביקורת נגמר ברגע שהסקס האמיתי מתחיל. כמה היה אפשר ,להרוויח, מביטול לא מלא, אלא חלקי . כמה חודשים בשנה? תקופת ייחום מוגדרת וברורה? ובשאר – להיות חופשיים . כמה אוטונומיות , בחירה. תחילת ההתעוררות המינית בגיל העשרה היא דבר די מביך? אולי הסיבה לכך היא שמין הוא באמת דבר די מביך? מין הוא לא דבר מביך. נעים, אבל לא מביך. ההתנהגות המינית מביכה. וההתרפסות המינית מביכה. ובהקשר הזה, ברוך שלא עשני גבר.  

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s