חשמל

 


יש לי בעיה; חיות בתוכי כמה. אחת רעה כמו להט של חרב, אחת טובה. הטובה, טובה מדי ,והרעה רעה מאוד.  זכיתי בבחור נהדר, והוא לא מכיר אותי כלל. פוגש פעם ב את זו ששואלת לשלומו. לוחצת ידיים ונבוכה, מחייכת ,נושקת לרוח, שיער רך, נימוחה בידיו. היא, כאן, ממש כאן.    הוא לא יפגוש אף אחת אחרת, כי הוא לא כזה. ילד טוב ירושלים.


 היא התמכרה לפורנוגרפיה , והחלומות נכנסו לבבושקות של סיוטים. החולשות הצטברו בתשוקה – לעוצמה. היא שתשכב עם כל גבר, בכל מקום, בכל מצב. אדישה לייצוגים, לאלימות, מפני שאיננה מרגישה. לא מצליחה להזדהות עם סבל של אף אדם, משום שאינה אדם. 


אני חושבת על אצילה יפה שנכנסת ליער. האצילה רוכנת על הברכיים, היא הולכת על הרגבים, פטריות נפצעות , כמה סנאים חומקים חזרה אל הפתחים, היא הולכת , אצילה לבושה שמלה יפה, משי ,ארוזה סאטן, האצבעות משתלבות עם השורשים . רחש נשמע, היא רכה כמו חשמל עכשיו,  עוצרת . העיניים הכהות מביטות למעלה, עננים נערמים, השיחים סבוכים כמו מחשבות . היא הולכת ומאבדת, היא נזכרת בהיסטוריה שאיננה שלה, נזכרת בציפורים שיושבו בקן שנועד לשריפה. הציפורים התפתו , הן נכנסו בין הענפים. הקן נלקח אל האש. הציפורים, הן שרו, לא ידעו את מה ובכל זאת המשיכו. הלהבות סבוכות כמו מחשבות. האצילה נזכרת, הן נשרפו . חשמל יורד מהשמיים .


נחזור אלי. הרעה מפחדת , כי הרוע מושך . גם טעויות. אז יעלו אותה אל עמוד עץ. וערימת קש, אש תפשוט מהר. שלוחות האצבעות ,העץ, יימח. ראשון. אחח.  הטובה, דמותה הדקה לא מספיקה. דמותה הדקה לא תסתיר את העולם . הן שתיים אחרי הכול.  יש לי בעיה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s