האושר שסוד מעניק

 


יקר,


אתה לא שמח לקבל את המכתב. גם הוא לא שמח להכתב.


 


הענקת לי את האושר שסוד מעניק.


עד שלא היה בעבור מה לחיות, מלבד העונג המזוקק של הטקסט. כתיבה או קריאה (כתיבה היא לא מעשה מענג). פעם האמנתי באהבה, עכשיו אני מאמינה שהכול משקרים. אף אחד אינו מכיר אף אחד אחר. ואני לבדי אתם או בלעדיהם. אתה השער דרכו נכנסו הסודות. נכנסתי לכתיבה דרכך, ובאותה הדרך קיוויתי לצאת. אבל איש לא יכול להיכנס ללבי. איש לא יכול להיכנס ללבו של איש.


 


שנתיים לא נכנסתי לאינטימיות אמיתית. וכשכן, זה היה כה מוזר. אבד התיאבון, נשאר רק הרעב.  מה אתה בדיוק? אולי סוג של ראי. כמו לפרסאוס. וחשבתי שלא אוכל להשתחרר ממך, אבל זה לא מדויק. אתה אמצעי לכוחות חזקים מדי. האמנתי במשך כל הזמן, שאם רק נשב ונדבר הכול יסתיים ויחזור בדיוק לאותו מקום לפני שנתיים. טעיתי, אבל זה הדבר היחיד שנשאר: המותרות האלה של האמונה.


 יש לי עיניים נוצצות, ועל גבי סימני מלאכים. ברגעי פיזור הנפש אני פונה לאלוהים. אני שואלת אותו שאלות ריקות. למה? אולי היא מכילה את התשובה בעצמה.  אולי השאלה היא התשובה . זה ככה כי ככה זה .


 


 התנהגתי בנבזות מפני שחלק בי היה חייב להתנתק ממך. לקטוע את התקשורת, האחיזה שהביאה לסופן יותר מדי נשים. כי נשים מוצאות איזו דמות נערצת גברית, אולי פטריארכאלית חזקה, ומאדירות אותה על חשבון עצמן (פלאת'). לא יכולתי לפסוע בשביל הזה.  אולי לא תבין עד הסוף מפני שאתה גבר. אין לך נקב באמצע הגוף ,הסימן היחיד לקיומך, מחורר אותך עד שפנים וחוץ מאבדים אבחנה.


התקרבנו כדי להרגיש את המערך הפנימי ביותר, לרגל. אני מרגלת סמויה.  אהבתי אותך בשל מי שאתה, ומה שהיית עבורי. כך אני רוצה לזכור. סליחה, ונשיקה לאוויר. יש לך כוח רוחני רב, השתמש בו בתבונה. גלה חמלה לאנשים, ואל תהיה קשה מדי עם עצמך.

http://www.youtube.com/watch?v=iB-ao_cLGJM

3 מחשבות על “האושר שסוד מעניק

 1. מספיק לבכות.

  "I’m afraid sometimes
  you’ll play lonely games too,
  games you can’t win
  because you’ll play against you"

  ד"ר סוס, כמובן (<a target=_blank href="http://www.youtube.com/watch?v=ld515EEPOcA&feature=player_embedded&quot;>לקוח מכאן). תודה לאורה הכפולה על הקטע.
   

  (אני מקווה שהתגובה לא היתה רצינית מדי לטעמך)

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s