בת גשרית

1.


אני מניפולטיבית, מה שאני רוצה זה כוח. כל החולשה המתוקה נועדה לדבר אחד: ריגול. אני מרגלת סמויה.  מה שאני רוצה מגבר זה לנתץ, לפרק לגורמים. הרס עדין. אבל להרוס. עדיין להרוס. והוא, לא מבין מי נגד מי, מנסה  לשווא מניפולציות שגורות, מזיז את האופניים או הרכב הזול, מרכין את ראשו, מנסה ומנסה ונכשל. הגבר עומד כמו חרק מול כף רגל חשופה.


הכל מתכנס אל הבשר. ואני חציתי אותו, אין לגבר דבר. אין להם מה להציע, מה לתת, מה לטשטש. אני כאוס גדול עבור הגבר. בערב אחד הספקתי לשבת בדייט ולגרום לו להוציא עלי 220  בסושי, ולעשות זאת עם חיוך. אחרי כן יצאתי עם בחור הזוי ומבריק, צועני אסתטי. סיירנו בכל העיר. אף אחד לא לקח אותי אליו, אף אחד גם לא ייקח אותי. אני לא של אף אחד, אפילו לא שלי. זה גדול מדי, הצו לו אני מצייתת. אני מכשפה, והגילדה לא אוהבת גברים. בת גשרית, הנצר האחרון. לא אפר את הצו, לא. לא אכנע .

2.


אני לא מבינה למה אני כותבת. אני לא מבינה למה אני עושה את התואר. אני לא מבינה כלום.  לא את עצמי, ולא כלום. ובכל זאת יש בי יומרה, למודת שתיקה. אני יודעת הכל וכבר הספקתי לשכוח. הכל נקרע , זו הבשורה . הכל נקרע. אבל אז שב ומתאחה. ארשה לעצמי כנות, להיות נביאה הוזה, סטוכסטית. אפקט הפרפר וכל זה. אינני חוששת להשתגע מפני שזה כבר קרה. השתגעתי ושבתי לחופי השפיות.  כמה כאלה יש?   מובן שהיו צריכים לאשפז , הם לא ידעו. למדתי להסוות הכל במיומנות מופתית.  לא היה אדם קרוב ממני לקפוץ אותו יום.  ולא עשיתי זאת.  אני כמהה למות ואני כמהה לחיות והכמיהות מבטלות זו את זה. ושוב אני כאן. מולכם. מול עצמי.  כתיבת הבלוג הופכת קשה. פעם קלחו המילים, עכשיו הן עוצרות. לא רוצות להכתב. לא ככה.  אני מביטה בחודשי הכתיבה האחרונים במבוכה גדולה. העליבות שלי גלויה כל כך.  אבל חייבים ללכת עד הסוף, חייבים,  אחרת לשם מה ללכת ? אסור להעצר.  חייבים ללכת עד הסוף. לתת את הכל כולל הכל. זה מה שלמדתי, וזה מה שיוביל אותי. אל הסוף כמובן. בגדולות.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s