קטנות

זה הולך להיות פוסט שכתוב רע. מי שמצפה לשירה , וובכן…

יש שתי אופציות. יש לי, נתנה לי הבחירה. החברים מקיפים, הם אינם חסרים . הם תמיד יהיו שם. המשפחה, המשפחה כאן, אוהבת, חמה. הכל חם וכאן. הכל מחובר לאינטרנט , הכל אלחוטי, הכל לא אשלייתי.  אבל זה לא הגורל . זו לא. זו איננה אני. 

"מותק, חממת את הפלפלים?", " מישהו ראה את הבלאקברי שלי?" 


לא , לא כי אני טובה ממישהו. אני ראויה לכל בוז. אינני טובה מהצרצר שמזיק מתחת לחלון. אינני טובה מאף אחד, מעולם לא הייתי, לעולם לא אהיה. כפי שגאות לא טובה מהמערבולת, כי הכל רגעי, הכל זז, שום דבר לא קבוע. הכל משקף משהו, אומר משהו שלעולם לא נבין. אבל אני המערבולת ואני המפולת.  ואני גם וגם ולהתכחש לגורל שלי אינני יכולה. חוקרת , כותבת, אישה שלטוב ולרע פתחה רגליים ולב, בנאדם. יהודייה קטנה עם אף חביב לכל הדיעות. אני, אני בהפרש פאזה.  אני, חורצת את דיני לבדידות משום שאין  ברירה. משום ש, לשבת במסיבות עם אנשים ולשתות ולצחקק ולהצטלם לפייסבוק, משום ש לימודים עבודה אוטו, משום שאין הם מציקים לי אבל הם לעולם לא יכבשו אותי.  משום שזו לא אני. זו לא אני, לא לשם כך באתי לעולם.   אולי אוציא את הספר בעוד כמה שנים והוא יהיה גרוע כמו , כמו אין לי דימוי. וטוב שכך. ואולי המחקר שלי לא שווה כלום ואף אחד לא יטרח לצטט את התזה , ואולי כלום , ואולי הכל יכשל. זה לא משנה, לא משנה כלום משום שלא בעבור זה אנחנו חיים. לא, לא , לא בעבור זה אני כותבת, לא בעבור זה טחנתי תואר קשה, לא בעבור זה שכבתי עם גברים ועזבתי ונכנסתי למנזר. כלום, שום דבר איננו הצדקה של דבר, כפי ש, טוב אני שונאת לצטט טענות מתמטיות בתוך הקשר פופולרי, ולכן לא אעשה זאת. אבל זה כמו שאומר משפט אי השלמות, שבכל תיאוריה עקבית קיימת נוסחה שאי אפשר להוכיחה מתוכה. 


לוגיקה היא התחום החשוב ביותר שזכיתי ללמוד בלימודי האקדמיים. עשיתי שני קורסים. לא הבנתי כלום בשעתו, כלומר הבנתי די כדי לעבור היטב את המבחן אבל לא הבנתי. לא, לא הבנתי . אני כל כך קטנה. כל כך.


 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s