כתיבה טובה היא כתיבה שמאמינים לה

 

י,

למדת אותי להפוך לאדם מעניין. רגיש.  ועכשיו, שעה שכל מיני דברים הגיעו למקומם הנכון,  לא נדבר כי מאסת בי.  למרות זאת כתיבה היא עדיין הדרך היחידה בה אני יכולה לא לשקר לעצמי.  ולומר כמה שיותר אמת.

האמת שאני חוויתי אובדן.  ואני מבקשת שתבין מה האובדן.  אדם שאולי יותר מכל אחד, נגע בכל אספקט בנשמה שלי, שלב את העולמות השונים  וגרם לי להבין אותם טוב יותר – מאס בי.  אני מבינה כיום שלא הכול נועד להיות מובן. אני אפילו לא רוצה לכתוב לך,  רק רציתי שתאהב אותי מעט. עכשיו זה קורה, הצורך הזה שתאמין. כתיבה טובה זו כתיבה שמאמינים לה. 

– אתה רוצה לדעת מה עשית ? 

– אני יודע.

– מה זאת אומרת?

– אני רגיל לדברים האלה.  ואני באמת חייב ללכת

 

י, אתה גבר שקשה לשאת את משקלו. המחווה הכי רגשית שעשית עבורי, היה נייר טואלט שהגשת לי כשהתעטשתי בקפה  –  באמת הערכתי את המחווה . אתה חי בעתיד, אני חיה בעבר.  ומעל לכל יש פצע.  בתחילה חשבתי שהוא שלי אבל זה לא מדוייק.   מה שאני מנסה לומר זה שלא שכחתי אותך.  אני גם קצת שונאת אותך, למרבה הצער לא מספיק.  לעזאזל הכל, אתה יצור חמוד. בבקרים אני מתעוררת עם דם בעיניים, דם ודמעות.  אני מתגעגעת אליך כל כך, החיים ממשיכים ואני יותר ויותר אני מבינה שהגעגוע יישאר. אולי זה עונש על זה שלא התייחסתי יפה לאנשים מסויימים. חשבתי את עצמי בגלל היופי, בגלל כל מיני פרטים, לכן מגיע לי לסבול. אולי טוב לסבול. ובכלל אכזריות זה עניין אינטימי כל כך בין אנשים.   

2 מחשבות על “כתיבה טובה היא כתיבה שמאמינים לה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s