אהבות

 

אהבתי בחיי שניים וחצי בחורים. 

הראשון היה המיתולוגי שלי. הוא מייצג את החיים. סוג של גאון, אבל רק היום אני מבינה שלא בגלל זה הוא  האהבה הראשונה שלי (ואני שלו).  זה בגלל אינטליגנציה הרגשית המדהימה, בגלל שהוא ישב מולי לפני כמה ימים וספר (אחרי הזה זמן שלא היינו בקשר) שהדבר הכי חשוב לו בחיים זה לעשות טוב לאנשים. שהוא חושב שהוא בעיקר חלק מרקמה אנושית שלמה . לא רק יחיד. ובכלל שהוא לא מגיע מהתפיסה הרומנטית (בריטית או גרמנית).  הוא ההוכחה שלי שיש אהבה בעולם, סימטרית לגמרי, שלמה, כאן ועכשיו. כלומר הייתה. יש דבר כזה, אפילו לאורך כמה שנים.  בסוף דברים הפסיקו לעבוד.

השני היה החצי.  החצי הוא בחור נכלולי,  וחושני מאוד. הייתי מכורה לו מבחינה פיזית.  הוא היה מכוער למדי, קצת מזכיר צפרדע.  החצי הוא מפני שהתאהבתי בו אבל בטווח הארוך, ההשפעה שלו עלי כאדם לא הייתה כל כך משמעותית. הוא השפיע בעיקר על המיניות שלי, והנשיות.  בחור אינטלקטואלי, חכם מאוד, מעניין, עם ריח מאוד מאוד טוב.

השלישי הוא האחרון. זו גם הפעם האחרונה שאחווה התאהבות במובנה הקלאסי.  שהעביר אותי על יד ורתר הצעיר, על יד כל הרומנטיקה הבריטית הגרמנית. סוג של גאון. מטורף ודי  א-מיני.  כל הפנטזיות שלי מולבשות על אדם אחד.  Im not there. לא חושבת שסבל אותי במיוחד. הרגש שלו  נע בין התפעמות לסלידה.  לבסוף זה זלג להמתה (הוא מאמין במוות).  אחד שחי לו איפשהו במאה ה-18 אבל מאמין שהוא מהעתיד.  עב"ם, אבל אנושי. אנושי מדי.  זה לימד אותי שיש דבר כזה לאהוב יותר מדי ויש אנשים שאסור להתאהב בהם.

 

( למה בכלל התחלתי עם השיט של האסטרולוגיה? זה המבנה היחיד שהצליח להבהיר את חיי האהבה המשונים שלי. המיתולוגי מזל סרטן.  החצי מזל שור. והאחרון תאומים )

 

אז מה אנחנו למדים מכל זה?  אפשר ללמוד משהו מהאנשים שאהבנו? אני אוהבת לחזור אליהם, כמו חגים. להזכר ולחייך ולבכות ואז לקום ולהמשיך.  כי אהבה זה חשוב, זה לעכב את המוות, ומצד שני זה גם להתכונן אליו.   האנשים שאהבתי הם  הזהות שלי.  וחשוב לשמור על זהות, זה תמיד היה דבר חמקמק כל כך.

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s