גבריות מעורפלת

 

ערפילון היא מכונה בגודל תא אדם בעלת 12 זרועות הפונות לכל הכיוונים. בקצה הזרועות יש תפסנים המאפשרים לערפילונים להתפס זה בזה ולחבור יחד למבנים גדולים יותר. הם אינטליגנטיים ויכולים למזג ולשתף יכולות חישוב כדי ליצור אינטליגנציה מבוזרת. מרחב מלא בערפילונים נקרא מרחב ערפל.  הערפל מזכיר סביבה וירטואלית אלא שהוא קיים בעולם הממשי. הערפל יכול לחכות כמעט כל סביבה שהיא. אך בעיקר, האינטליגנציה המבוזרת של הערפל יכולה לעמוד מול אדם, לסרוק את מוחו וליצור מחדש, לשקף, ישות שנקראת איש ערפל.    הערפל טורח רבות כדי שלא תרגיש שהוא שם. לעתים, אנשים הולכים בחדר מלא בערפל ופשוט לא יודעים זאת. 

האם הערפל עשוי לחוש בדידות?  בשעה שהוא משקף, מהן תחושותיו?   וכשמישהו מתרחק, כמה זמן נותרת הדמות קבועה ברוחו של הערפילון. מתי עשוי לתבוע את עצמאותו, ואם תנתן לו, מה ייעשה בה? 

              ~

למה המציאות של גבריות מעורפלת,  כל כך קוסם לי?  מה  נוגע בנקודות הכי חסויות , ובדיוק ?

אני מנסה להבין את המשיכה שלי, את הארוס, כי זו הדרך היחידה להבין את עצמי באמת.   אני חושבת שגבריות מעורפלת היא סוג של חוסר גבריות.  מיניות איננה דבר מעורפל, להיפך. מיניות היא נוכחות שמסלקת כל מתחרה.  לפיכך גבריות מעורפלת, מהוססת, היא זו שנמצאת-לא נמצאת.  מן סופרפוזיציה .  כלומר מיניות מעורפלת בגבר היא למעשה סימן שאלה על המצאותו של הגבר.   ומה בזה כל כך קוסם לי?   מה בדואליות הזו מקסים אותי, נפתח כמו קופסת הפתעה.    ואין שיעור לקסם שזה מהלך עליי.  אני חושבת שיש לכך כמה סיבות. ראשית זה משאיר פתח להשלים, מה יקרה כאשר הגבר יימצא;  זה משאיר מקום לדמיון. מקום לקרוא לדברים בשם אחר ממה שהם באמת. אם הוא לא נמצא אני יכולה לשער אותו.  בנוסף,  הגבר הזה על ערפולו,  מאפשר לי להרגיש חזקה. המיניות שלי מוכפלת, היא משמשת גם כפאסיבית (האישה) וגם אקטיבית (גבר).   כלומר אני מתחזקת על חשבונו. כלומר אני יותר נוכחת וזה מעצים את תחושת האחיזה שלי בחיים. אני  יותר גדולה ונוכחת, יותר מכריעה.   גבר מעורפל הוא גבר שלא אהיה מובנת מאליה עבורו. גילוי הנשיות שלי, הגוף העירום ,השיער הארוך, השפתיים, החיוך, השדיים, הכל יהיה עבורו קסום . גבר מעורפל מינית נסוג ממגע בד"כ והמפגש שלו עם אישה על רקע זה, נדיר יותר. לכן אהיה עבורו משהו כמעט אקזוטי, חד פעמי.  כלומר זו דרך להרגיש מלכותית. אוכל לשלוט בו, כי הוא חסר הבנה.  ואני מכוונת אותו ומורה לו מה עושים ואיך, זה יגרום לי להרגיש יותר בטוחה במה שלי נהיר.  אני אוהבת להרגיש מפתה, ולכן נוכחות של גבר כזה תחזק את התחושה הקיימת במילא.   ובנוסף, גבר עדין או מעורפל, יאפשר לי לבטא מאז'וריות שאני לא יכולה עם גברים רגילים, מפני שעלי לשמש עבור רצונותיהם ולהקריב את הרצון, להדחיק את הדחף שנטוע בי (ככל אדם), כי אין מקום לזה .

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s