אני מרגישה שהגיע זמן לשחרר את הקשר עם שני האקסים שלי.  אני עדיין בקשרים עם שניהם, עם אחד מהם בייחוד. הוא כאילו הידיד הכי טוב שלי. אבל אני רואה עכשיו שזה לא נכון, צריך ללמוד לשחרר ולהמשיך הלאה. אלה שתי מילים שמאוד קשות לי.   

האקס הראשון, המיתולוגי מה שקרוי, היינו יחד שלוש וחצי שנים, זה  הקשר הכי רציני שהיה לי עד כה בחיים. אהבה גדולה.  היינו צעירים וזה בסוף נגמר.  שמרנו על קשרי ידידות און ואוף ולאחרונה אני בקשתי לחדש את הקשר, כי הייתי במצב לא קל בגלל ההוא.  אז האקס באמת מאוד עזר  והכל, אבל עכשיו הגיע הזמן להמשיך הלאה ולחתוך. ואני פשוט מתקשה בזה, אחת לחודש חודשיים חשה צורך לראות אותו.  ויש לי חדשות, בשביל עצמי או מי שקורא, בנאדם שאהבתי פעם, תמיד תהיה אהבה בלב . גם אחרי עשור. ככה זה.  

האקס השני היינו יחד שנה,  לא הייתי שלמה שם עם הלב, אבל זה קשר שבדיעבד אני לא מתחרטת עליו.  בכל מקרה, הוא כעת עם בתזוג רצינית. אני  שמחה עבורו , אבל הבעיה שהקירבה שבה אנחנו מדברים רק מראה לי כמה זה לא נכון להיות כל כך קרובה.  והוא לא יכול למלא יותר את התפקיד הזה, של האדם הכי קרוב וכו, כי זה לא.  כי הוא אקס, גם הוא וגם הראשון. שניהם שייכים לעבר.  למה כל כך קשה לי לשמוט את העבר? למה כל כך קשה לקבל שהעבר עבר, אנשים שמאוד אהבתי , שאהבו, שישנו יחד לילה אחר לילה, שהכירו את החברים שלי והמשפחה,  שהם שייכים לעבר ? זה פשוט הדבר הכי קשה לי בעולם. הכי קשה . אני כמו איזו סבתא שנוברת בזכרונות,  תולה תמונות, שמרצפת את הקירות שלה כדי שלא תראה אבן החשופה. שלא תראה שהיא מוקפת בקירות, אז היא מקיפה את עצמה בזכרונות.    

זה כל כך לא נכון לי ,ההתנהגות הזו. לא בגיל 27 ולא באף גיל.   זה הרגל איום שרכשתי בעשור האחרון ואני חייבת לשמוט.  אני חייבת לקבל את זה שמה שהשארנו מאחור לא יעכוב אחרינו.  אני צריכה לקבל את המצב הזה. אני צריכה להבין שפרידה זו פרידה.  ואין מה לעשות, בנזוג לשעבר זה לא משפחה. וזה לא תחליף למשפחה.  גם אם המשפחה שלי קטנה.  אני לא חושבת שהאקסים האלה יכולים כיום, כל כך הרבה שנים אחרי, לומר לי מה לעשות בחיי ואיך להתנהל.  זה לא טבעי ולא נכון.  עם הפנים קדימה, מה שחשוב זה רק למצוא קשר רציני, עם בנאדם שיעשה לי טוב , למצוא עתיד עם גבר שירצה להיות חלק מהחיים שלי.  מישהו שירצה לאהוב אותי, ואני ארצה לאהוב חזרה.  ואחרי כל הרצון הזה, משם מגיעה גם הפשרה. גם יכולת ההשתנות.  והצמיחה.

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s