זיקוקים של דיוק

 

11/12/11

 

קשה לי עם הגברים השכלתנים. אני נורא נמשכת, הולכת אחרי הגדרות ונסוחים , אחרי זיקוקים של דיוק. אבל מה שאני באמת צריכה זה גבר רגשי, פסיכולוגי אפילו באופיו, משפחתי וחם.  גבר שמוצא את החוויה האנושית כדבר המעניין יותר,  לאו דווקא רעיונות או הסקות.  ויכול להיות שהיכולת האינדוקטיבית שלו תהיה ממוצעת, אבל היכולת להרגיש אותי (לא להבין, להרגיש) תהיה מה שאני צריכה כדי להרפא.  אני חושבת , יש אצלי קונפליקט אדיר של רגש-שכל.  ואני עומדת בתוך הקונפליקט , ואין לי איך לנסח את זה  למי שלא מרגיש בעצמו – אני אדם שמוטב לנסות להרגיש, לא להבין.  נראה לי שזה נכון לגבי הרבה מאוד נשים, וודאי וודאי לגביי. אבל גברים תמיד מנסים להבין, וזה די מייאש    וכמובן הבשר, כלומר הגוף. זה פשוט כל כך קל לי, כי אני טובה בנושא הפתוי. אני נהנית ושנינו נהנים ואז אין יותר את המכשול, את הקושי. כי  רק מתפלשים אחד בשני ונהנים כהוגן ולמעשה נפרדים כלעומת שבאנו.  ואין את הזעזוע שבמפגש עם מישהו אחר.

הבעיה שלי עם גברים שהמשיכה המינית כל כך חזקה והפערים ביננו חדים, אין דרך לתקשר אלא עם הגוף.   אני מודה שהגברים שיותר מושכים אותי, הם אלה בטווח 35-40.  אבל אתם קשה לבנות שפה פרטית. וגם,  מי שנמצא רווק בגילאים כאלה בד"כ  מעדיף להתמיד ברווקותו. אם במודע ואם לא.  וקשה לקלף אותו. וקשה לו להתקלף.  כל כך כואבת המסת המחיצות ביני לזולת. זה כואב, זה קשה ומפחיד בצורה שאין לתאר.  אבל מה האלטרנטיבה?  לא טוב היות האדם לבדו.  לא טוב.

נחזור לגברים השכלתנים.  אני חושבת שבסופו של דבר האינטואיציה הרגשית שלהם, נמוכה מלכתחילה. ולכן הם נוטים להשען על השכל והרציונאל כמקור היחיד להבנה.  ואז יוצא שקשה להם לקלוט אותי,  ולהבין אותי הם לא מצליחים. ונוצר ביני לבינם פער. והפער הזה מוביל לבדידות.  ואי אפשר לכסות בדידות בגוף, ואפילו לא בשני גופים. יפים ככל שיהיו.

 

8 מחשבות על “זיקוקים של דיוק

 1. אני לא מכיר אותך אבל הכתיבה שלך דורשת ניתוח. הכוונות (המוצהרות או הלא מוצהרות, אלו שאפשר לזהות לפחות) כאילו מתהלכות בתוך מבוך שהוא נורא נורא ברור לך וגם מאוד מדוייק עבורך אבל עבורי לפחות (לא כקורא מייצג, אלא כ-אני בלבד) הכוונה שלך והלך הרוח שנושא אותה הוא מאוד מוסתר.
  וזה דורש בעצם איזה ניתוח שכלתני על מנת להבין מה את רוצה לאמר .

  אני מניח שבמציאות אפשר יותר לזהות הליכות רגשיות, אבל כאן בכתיבה שלך, זה מאוד בלתי ניתן לזיהוי ולכן באופן טבעי, אני לפחות, נמשך בקריאה להבנה אינטלקטואלית. ובתור אחד שגם נמשך בעצמו לכתיבה ולדיבור שכלתני, בתור חיפוי על דקיקות הרגשות, אני בהחלט עושה מאמצים בכדי למתן את השכלתנות ולחפש את הרגש ואת הטביעה האינדיבידואלית (או האישית 🙂 של כל אחד בכל דבר. זה אפשרי

  אהבתי

  • סבבה, אם סיימת באופטימיות זה כבר טוב.  יש לי כמה סגנונות כתיבה, זה פוסט מלפני ארבע שנים, אבל העיסוק שלי באסטרולוגיה קצת שונה וגם בעצמי ובלימודים. תלוי במצב הרוח כמובן.  יש לינקים בצד אם זה מעניין לך.  

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s