לגעת בשמיים, באף ולהתעטש

 

אני מפחדת לגעת בשמיים,

פעם אחת יותר מדי.

גם איקרוס היה שם

מתגעגעת לאיקרוס שלי,

גם אקרוס קרסתי

אפשר לחצות את השמיים בלי

הנפילה?

 

 

 מה שידעתי בגיל 24 לא חזר. זה היה, פסגה רוחנית כלשהי. בצניעות, הבנתי את העולם בכמה דקות. זה מה שקרה שזה היה מאוד מסוכן ולקח לי שנים אבל אני שולטת במתקדמים של המתקדמים של המניפולציות. נגעתי בשמיים – הנפילה נמשכת עד היום. זה גם מצחיק. הפורנוגרפיה כמובן לוותה התעלות רוחנית זו. שהרי, אי אפשר בלי להכנע לבשר. נכנעתי. למדתי להיות כלי, בלי להפוך להיות של. עד היום, זה מה שאני משתמשת בו. גם כשאני כבר שייכת לגבר. הטריק הוא להבין: לעצמי, אינני שייכת.  

 

מה את יכולה ללמד אותי ברוחניות? הוא שואל.  אין לי מילים, כפרה עליך, אין לי מילים לומר מה שאין לומר במילים. אבל הכל בפשט של הפשט, כמו שאמר הגר"א על פרשנות הכתובים. הכל בפשט, אין מעבר. אדם מתפשט מבגדים, יש יותר פשוט מזה? הוא ערום, יש מצב חשוב מזה לאדם? הוא ערום בלידתו, והוא ערום בשעת הסקס, והוא ערום עם עצמו. יש יותר פשוט מזה? יותר רוחני? הדבר הכי רוחני זה ריח טוב, ריח של לחם. אין יותר רוחני מזה. ומה שהציל אותי, בפינות האפלות ביותר, היה לזכור שחולשות האנוש קיימות למטרה כלשהי. יש להן סיבה. אסור לנצח אותן. אסור לעשות כאילו אינן, כאילו אנו אלים.  

 

אני יכולה להתחבר לאנשים מכל סוג, בערך. לזה קוראים לעוף, לחצות את השמיים. בכל מיני רבדים של האנושי.  הצלחתי להבין איך להיות הכי מינית בעולם כשילוב של ממש לא מינית ומאוד מאוד כן.  אי אפשר להבין משהו בלי לוותר עליו. אי אפשר באמת להתמזג במישהו בלי להרוג אותו. לפחות מהצד שלך. 

 לומר שאני טובעת בבשר לא יהיה בלתי נכון. אני זוכרת לילות, פעם, נו בשביל מה?  אין אדם עם כל כך הרבה מסכות כמוני. יש לי המוני מסכות, כל אחת לצורך אחר. כן, אני לוקחת מאנשים, כל אחד, את מה שאני צריכה. אבל גם צורך הוא סוג של מסכה. 

 

 

מחשבה אחת על “לגעת בשמיים, באף ולהתעטש

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s